13.5 C
Brno
Pondělí, 25 září, 2023

Zazařte! Osvětlení, které si získá vaši domácnost

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Naturálnost a kontrasty. To jsou hlavní znaky aktuálních trendů. Přesvědčte se sami!

Zařizování interiéru vyžaduje dostatek času, obzvlášť, co se týče výběru správného osvětlení. Právě svítidlům se nedává dostatek pozornosti. To však umíte kdykoli změnit. Hlavně, když budete mít průvodce, který vám poradí, jaké svítidlo, do jaké místnosti vyjmout. Samozřejmě, aktuální trendy vás také rychle přesvědčí. Inspirujte se!

Přírodní materiály
Po posledních dvou letech, kdy jste byli nuceni se utíkat do svého domova víc než jste byli zvyklí, vzbudili se ve vás touhy přivést do něj více „života“.

Je několik způsobů, jak toho docílit, například bydlením ve stylu „urban jungle“. Ne každý je však milovníkem květin a znalým pěstitelem. V tomto případě umíte svůj interiér oživit nábytkem, doplňky a dekoracemi z přírodních materiálů. Klidně i samotné osvětlení. Konkrétní svítidla se stínítkem z bambusu či ratanu, nebo žárovky visící na hrubých jutových lanech. Ve stejném designu můžete do interiéru zakomponovat i lucerny, které dodají prostoru ještě více tepla. Sluší hlavně místnostem v severském nebo boho stylu.

Černé kontrasty
Na první pohled se může zdát, že černá působí smutně, ale když ji zkombinujete se správnými doplňky a zemitými tóny, spolu to bude dokonale hrát.

Svítidla v černých odstínech se stala velkým hitem, který si získá i vás. Nesmírně se hodí do skandinávského, moderního, ale hlavně industriálního stylu bydlení.

Extravagance
Ta není pro každého, ale i extravaganci umíte pojmout vkusně a v hesle méně je více.

Příkladem jsou trendy kovová svítidla se zlatými odlesky nebo v barvě rose gold. V minimalistickém designu pěkně vyniknou. Pokud se však nebojíte výraznější extravagance, klidně je využijte v glamour nebo art deco stylu bydlení.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here