1.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

Vždy, když končí letní teploty, se loučíte se svou terasou? Nemusíte

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Denní teploty pomalu, ale jistě klesají. Není se čemu divit, máme přece zcela pokročilý podzim. I vám je z toho smutno? A hlavně kvůli vaší terase, na které během pěkných dní tak ráda trávíte volný čas doma?

Pergoly ani zdaleka nejsou jen ochrana před slunečními paprsky
S tím můžete pomoci. Možná to už letos nestíháte, ale za rok budete připravena. A přece nejde o malou investici, takže si ji jistě budete chtít promyslet. Že nevíte, o čem to vlastně mluvíme?

No přece o náramně praktické stínící technice zvané pergola. Zní vám to italsky? Ano, pojmenování pergola má kořeny v pozdější latině, ale namísto etymologického okénka určitě raději chcete vědět, jak vám má právě pergola pomoci, když začnou teploty klesat a vy si už nemůžete užívat příjemné chvíle na vaší vlastní terase.

Vždyť pokud o pergolách mluvíme jako o stínící technice, jejich primárním úkolem bude přece chránit vaši terasu před ostrým letním sluncem. A z toho vyplývá, že is pergolou budete za rok na konci léta znovu tam, kde jste teď, uvnitř.

Chybí vám v domě jedna místnost navíc? Pergola s možností uzavření to napraví
Lepší pergoly však nenabízejí jen ochranu před sluncem či deštěm. S pergolou si můžete užít celoroční zážitek z posezení na terase. Potřebujete k tomu jen „maličkost“, uzavírací systém. Takto vylepšená pergola pochopitelně nebude nejlevnější, ale získáte díky ní prakticky další místnost na bydlení, kterou můžete využívat třeba i přes zimu.

Když tak ji můžete doplnit ještě o infra ohřívače a v takovém případě zimě rozhodně nedáte šanci. Snadno tak zjistíte, že terasa není něco, na co musíte v chladném období zapomenout, ale stane se elegantním „prodloužením“ vašeho interiéru. Přes zimu neztratíte „kontakt“ s vaší zahradou a přes léto ji můžete samozřejmě otevřít, což pocitově dodá vašemu domu nekonečnost.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here