1.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

Víte jak pracovat s dekoracemi v interiéru

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Dekorace dokáží oživit prostor a dodat mu speciální osobitost. Někdy však může být náročné vybrat ty správné a dobře je umístit. Poradíme vám, jak na to.

Jak se říká, na detailech záleží. Právě ty vytvářejí celkový vizuální dojem místnosti. V případě, že vám záleží na každém kousku vaší domácnosti a chcete, aby vypadala uspořádaně, tyto tipy se vám sejdou. Každá místnost vašeho bydlení si zaslouží vaši pozornost.

Kuchyňský prostor
Kdysi kuchyně sloužila jen k přípravě jídel, dnes ji umíme využívat z několika hledisek. Dokonce i na relax, a to obzvláště, pokud se v ní cítíme příjemně.

Jak toho dosáhnout? Prostřednictvím praktického řešení kuchyňské linky a pomocníků, kteří budou nejen funkční, ale také vizuálně přitažliví. O to se postarají doplňky a dekorace, které vám zpříjemní čas při vaření či pečení oblíbených dobrot. I obyčejný stojan na talíře nebo kuchařskou knížku může vypadat stylově. Stejně tak nádoby a dózy různých velikostí i materiálů, do kterých si přesypete klasické suroviny jako mouka, rýže případně těstoviny. Pro ozvláštnění kuchyňského prostoru můžete použít také košíky a víceúčelový sáček například na pečivo. Pokud máte méně prostoru v kuchyni, využijte možnosti uložení věcí na zeď. Stačí tam připevnit pár pevných desek a máte hotovo!

Reprezentativní obývací pokoj
V obýváku se schází celá rodina. Je to pokoj, kde hostíte své přátele a reprezentuje nejen zbytek bydlení, ale také vaši osobnost.

Ukažte ji naplno! Samozřejmě to neznamená zahltit prostor. V tomto případě umíte využít vícero dekorací. Kdybychom začali od podlahy, volit můžete různé tvary váz s pampovou trávou nebo originální obaly na květináče s živými květinami. Na komodu a konferenční stolek se hodí svícny se svíčkami, sochy, mísy, ale například i knihy v zajímavých obalech. Nezapomínejte ani na stěny. Ty jsou jako nepopsané plátna, které pěkně vyniknou díky obrazům a fotografiím. Výběr stylu a množství je už na vás, ale zkuste se držet minimalistického trendu, který vám zaručí dokonalý výsledný efekt.

Jednoduchá ložnice
Ložnice by měla dýchat, být čistá a působit harmonicky. Máte problém se spánkem?

Díky těmto radám si dopřejete 8 hodin kvalitního spánku. Příjemný dojem vytvoříte i správně volenými dekoracemi, které zútulní vaši místnost k odpočinku. Úložné koše s vyplétaným vzorem vdechnou trošku přírodnosti a můžete je i prakticky využít. Pokud byste chtěli obohatit zeď iv ložnici, víte je tam díky pěkným háčkům esteticky zavěsit. Určitě vás potěší také vázy s květinami, stojany na fotky a různé další milé drobnosti, které dělají celek krásným.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here