1.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

Už jste poznali kouzlo Boho chic stylu? Nyní je ten správný čas!

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Jak definovat bohémský styl? Kreativní a nekonvenční. Pokud však ve vás vzbuzuje chaos, zjemněte jej sofistikovaným způsobem, který mu přidá na estetice a dosáhnete příjemného Boho chic trendu.

Jste milovníkem boho, ale zároveň máte rádi eleganci, pořádek, neutrální a zemité odstíny? Pak jste na správném místě! Boho chic interiér je umělecký, svobodný a v případě, že jste zruční, můžete oživit vaše bydlení o vlastní diy výtvory. Stane se vaší oázou klidu. Vytvoříte si jej jednoduše, stačí se držet těchto pár rad.

 1. Propojte více stylů
  Eklektický design dává prostor všem kreativním duším, které nejsou zaměřeny jen na jeden styl bydlení. V případě daného trendu můžete kombinovat boho s etnickými prvky, vintage či kousky z rustikálního nebo venkovského stylu, každý z nich má svou vlastní energii.
 2. Příjemná paleta barev
  Právě ta je základem přírodního designu, který s sebou Boho chic přináší. Obzvlášť, co se týká dřevěné podlahy či nábytku převládají neutrální a zemité vizuály. V rámci doplňků, dekorací a textilií se umíte svobodněji barevně vyhrát. Vítány jsou pastelové tůny, ale také odstíny oranžové, zelené či jiných oblíbených barev. Vyberte si jednu nebo dvě hlavní a dbejte na to, aby ostatní prvky v jim podobných odstínech příjemně ladily.
 3. Přírodní materiály
  V Boho chic stylu převládá kůže, dřevo, kámen, ratan, terakota, jutové i bambusové doplňky, makramé dekorace a tradiční látky jako len nebo bavlna, které v tlumených barvách působí moderněji. Umíte je využít téměř na většině nábytku, doplňků, dekorací, ale i osvětlení, či různých druzích textilií, například v obývacím pokoji, ložnici nebo koupelně.
 4. Organický závan
  Přivést přírodu do bytu, nemusí být tak těžké, jak se na první pohled zdá. Bydlení ve stylu urban jungle je pro pěstitele, kteří jsou již zběhlí. Pokud nejste zastáncem „džungle“ v interiéru, bude stačit i váza s čerstvě řezanými květinami, palma, která nevyžaduje náročnou péči či pampová tráva. Sušené dekorace jsou ve skutku oblíbené v rámci bohémských interiérů. Dokonce i terasy a balkony takový éterický nádech přivítají.
 5. Pravá atmosféra bohéma
  Tu dokonale vytvoříte aroma sblížení, které zajistí svíčky v lucernách či svícnech nebo difuzér. Pižmové a květinové vůně budou stimulovat vaše smysly a naladí vás na příjemnou pozitivní vlnu. Nepřehánějte to však spoustou dekorací a doplňků, pokud si chcete udržet čistotu a pořádek. Většina vašich kousků v domácnosti by měla mít svoji funkci, před koupí se vždy na chvíli zastavte a zamyslete.
- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here