1.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

Stylový jídelní stůl! Trendy, které vás chytí za srdce

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Dělat svůj domov hezčím je zálibou každé ženy, kterou baví design a pěkné interiérové doplňky či dekorace. Stylovým dokážete učinit i svůj jídelní stůl. Inspirujte se!

Neustále zdokonalujete své bydlení? Tím pádem byste měli myslet na každý kousek interiéru, dokonce i na dekorování jídelního stolu. Aktuální trendy hlásí přirozený a naturální design, který se hodí do několika stylů bydlení. Jelikož jsou svátky za rohem, jistě se vám sejde i rada na velikonoční prostírání jídelního stolu. Vraťme se však k tomu, co by na něm aktuálně nemělo chybět.

Přírodní materiály
Návrat k přírodě vyhledává nejeden nadšenec skandinávského, venkovského či boho bydlení.

Tyto styly zařízení interiérů jsou sice rozdílné, ale spojuje je jedno – přírodní materiály. Na jídelním stole je umíte využít v podobě bavlněného běhounu či ubrusu, prostírání z juty případně bambusu, dřevěného podnosu, lněných ubrousků nebo keramické vázy.

Unikátní design
Originálnost nadšenci designu milují. Proč ji nezakomponovat i na jídelní stůl? Máte hned několik možností. Když si zvolíte materiály textilu, zaměřte se na tvar talířů a misek, které budou zdobit váš stůl.

V kurzu je ovál, který dokonale doplňuje jutové nebo bambusové prostírání. Vyhrát se víte is volbou doplňků jako jsou svícny či vázy, kde se originalitě meze nekladou. Přesvědčte se sami.

Naturální odstíny vs. hra barev
Zde se vždy utkají dva tábory. Lidé, kteří preferují monochromatické zemité nebo pastelové barvy, nebo ti, kteří mají v oblibě hru barev, obzvlášť, když přichází jarní a letní období.

Obě možnosti jsou správné, závisí jen na vás, co preferujete. Takový detail, jak příbory umíte také přizpůsobit vašemu vkusu. Aktuální trendy nabízejí nejen klasiku v podobě stříbrných kovových příborů, ale také v černém či zlatém provedení.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here