1.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

Interiér inspirovaný ženskými křivkami

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Pokud se ptáte, jaký je trend v bydlení pro rok 2022, odpověď je jasná. Jsou jím křivky! Ať už je budete milovat nebo ne, dodají vašemu prostoru okamžitou osobitost a nádech ženskosti.

Letos se interiérový design výrazně přiklání k oblým tvarům, jejichž inspiraci můžete nalézt přímo v ženských křivkách. Tento styl bydlení se vyznačuje pohodlím a propojením s okolím, což vytváří přirozený pocit tepla i bezpečí. Jeho přitažlivý vzhled si získá nejednoho fanouška. Daný trend má blízko k boho stylu, ale najde si cestu ik moderním interiérům či prostorům zařízeným ve skandinávském, boho chic nebo japandi stylu. Poradíme vám, jak oblé tvary zakomponovat i do vašeho bydlení.

Tvarované siluety
Pokud patříte právě mezi milovníky tohoto trendu vsaďte na jistotu, která bude grom vaší místnosti – pohovka, křeslo, skříň, nebo postel. V případě, že by vám to nestačilo, klidně sáhněte i po židlích s oblými opěradly či oblých konferenčních nebo odkládacích stolcích.

Nábytek zabere velkou část pokoje a obohatí ji o příjemnou estetiku. Právě jemnější siluety jsou skvělým způsobem, jak prolomit drsnější linie daného prostoru.

Pro odvážnější se hranice posouvají dál. Ptáte se v jakém smyslu? Aktuální portfolio nabízí možnosti, které umíte využít iv dalších místnostech vašeho domu či bytu. Nejvíce vás zřejmě překvapí zaoblený kuchyňský ostrůvek, který si umíte dát vyrobit profesionálům na míru či různé retro kousky, které se k nám vracejí, jako například kulatý barový stolek na kolečkách. Je to ideální pomocník do obývacího pokoje nebo jídelny.

Koupelna v tomto směru také nezaostává. Oblé křivky umíte využít v podobě šik vany nebo umyvadla, které vaší návštěvě hned padnou do oka!

Sochařské umění
Oblouky se nyní „nosí“ i ve světě doplňků a dekorací. Ať už začnete výběrem různých keramických váz, kovových svícnů nebo svíčky, ani s jedním neuděláte krok vedle.

Stejně tak zrcadla se pěkně zaoblují a najdete je v různých možných velikostech. Navíc i vaše osvětlení může následovat tento „módní výstřelek“ v interiérovém bydlení. Stačí si už jen zvolit, jestli preferujete lustry, stropní nebo stojací lampy.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here