1.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

3 trendy kousky, které nesmí chybět ve vaší koupelně

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Čistá koupelna je ideálním místem k relaxaci. Když si do ní přinesete i atraktivní prvky, stane se z ní vaše svatyně.

Hlavním heslem letošního roku je jednoduchost ve stylu a přírodní materiály. To platí iv rámci koupelny, která je naší každodenní součástí. Převládá v ní beton, dřevo, mramor či kovové černé prvky. Chcete-li si vytvořit doslova oázu klidu stačí přidat zeleň v podobě rostlin. Jaké trendy kousky byste si měli do ní pořídit?

Praktický regál
Odkládací prostor je v každém domově nesmírně důležitý. V rámci koupelny jsou to hlavně osušky, ručníky či různé hygienické věci, které chcete možná raději zakrýt. K tomu je ideální uzavíratelná úzká skříň s poličkami. Pokud však toužíte ukázat nějaké pěkné doplňky či dekorace z koupelny, zvolte praktický regál, který jí dodá šmrnc. Obzvláště ty, které jsou vyrobeny z bambusu.

Designové zrcadlo
Zrcátko, zrcátko, řekni mi, kdo je nejkrásnější na světě? Sice nejste v pohádce, ale klidně si stejnou otázku můžete klást ráno před vaším zrcadlem i vy.

Základem je pořídit si jedno, které bude ozdobou vaší koupelny. Aktuální trendy hlásají atypické tvary, velikosti, ale i materiály. Máte-li větší koupelnu, nebojte se vysokého zrcadla z masivu. Věřte, že zaujme každého, kdo vaši koupelnu navštíví.

Originální držák na ručníky
Mokré ručníky nemá nikdo rád, hlavně ženy, které rádi udržují pravidelný pořádek. K tomu jsou právě ideální držáky, které vám poslouží nejen po praktické stránce, ale budou plnit také estetickou funkci.

Tipů a možností je hned několik, ať už preferujete kov nebo dřevo, obě varianty jsou aktuálně in. Například v podobě klasického žebříku, který se perfektně hodí do venkovské ladící koupelny, ale rovněž do boho či skandinávského stylu.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here