1.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

3 tipy, které vám pomohou zchladit interiér

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Vyšší teploty si přímo přivoláváme po tak dlouhé zimě. Když však ručička na teploměru vystoupí na čísla, která známe z tropických zemí, máme potřebu zchladit se. To platí iv interiéru. Inspirujte se našimi radami!

Dubnové počasí bylo pořádně šílené, o to víc lidé touží po teplejších dnech. Měli byste být však na to důsledně připraveni. Jako první si vyčistěte terasu či balkon, vyberte zahradní nábytek a doplňky, ale nezapomínejte i na vnitřek vašeho příbytku. Během letních horkých dnů dobře padne příjemně vychlazený interiér. S těmito radami se vám to zaručeně povede.

Síla textilií
Textilie v interiéru jsou unikátní tím, že je umíte měnit barevně a materiálově podle ročních období, nebo když si smyslíte, že prostě potřebujete změnu. To platí iv případě závěsů a záclon, které mají hned několik funkcí. Nejenže vás ochrání před světlem a teplem, ale navíc váš prostor také esteticky vyladí. Zatemňovací závěsy vám prakticky poslouží v místnostech, které máte orientovány na jih nebo jihozápad. Zastíní místnost a díky tomu nepropustí do místnosti teplo. Portfolio nabízí širokou paletu různých barev, avšak v období léta a jara jsou nejvyhledávanější neutrální odstíny hnědé, krémové, zelené nebo starorůžové.

Pomocníci, kteří nikdy nevyjdou z módy
Pokud jste milovníky jednoduchosti a potrpíte si na minimalismus v interiéru, máme pro vás tip. Řešením jsou rolety a zvolit si můžete hned z několika variant, nezávisle na způsobu upevnění, materiálů až po výběr barvy. Aktuální trendy hovoří o bambusových roletách nebo originální roletě „den a noc“, kde se střídají dvě provedení látek a světlo si tak umíte chytře regulovat.

Ochlazující vůně
Rozvoňte a zchlaďte si svůj domov aromaterapií. Nejenže přivedete do svého interiéru výjimečné aroma, ale také pocit čerstvého vzduchu. V tomto vám snadno pomohou difuzéry a vůně s chladivým efektem. Mezi nejpoužívanější patří grapefruit, máta, eukalyptus, citrónová tráva, ale také další druhy bylinek.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here